18-M100B-C
Qualtek
Producto No:
18-M100B-C
Fabricante:
Qualtek
Descripción:
CBL TIE LOCKING BLK 18LBS 3.93"
Guía del usuario
Tensile Strength 18 lbs (8.16 kg)
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Black
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Mounting Type Screw Mount, Mounting Hole
Product Status Obsolete
Series 18
Wire/Cable Tie Type Standard, Locking
Shelf Life Start -
Mfr Qualtek
Features UV Resistant
Shelf Life -
Length - Actual 0.328' (100.00mm, 3.93")
Package Bulk
Width 0.098" (2.50mm)
Length - Approximate 4"