1812-153J
API Delevan Inc.
Producto No:
1812-153J
Fabricante:
API Delevan Inc.
Paquete:
1812
Descripción:
FIXED IND 15UH 283MA 2.5 OHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.5 MHz
Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 283 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1812
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2.5Ohm Max
Inductance 15 µH
Series 1812
Type -
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Frequency - Self Resonant 17MHz