1812F224Z201CT
Walsin Technology Corporation
Producto No:
1812F224Z201CT
Descripción:
CAP CER 0.22UF 200V Y5V 1812
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications SMPS Filtering
Height - Seated (Max) -
Tolerance -20%, +80%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 200V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient Y5V (F)
Product Status Obsolete
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Thickness (Max) -
Mfr Walsin Technology Corporation
Capacitance 0.22 µF