18CUB92WA
Siemens
Producto No:
18CUB92WA
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 40°C
Current - Output 18A
Voltage - Load 600V
Type Module
Wattage - Load 745.7 W
For Use With/Related Products -
Voltage - Supply 110 ~ 240VAC