18CUC82WJ
Siemens
Producto No:
18CUC82WJ
Fabricante:
Siemens
Descripción:
STARTER,COMBO SZ0,3-12AMPS,N4SS,
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 40°C
Current - Output 18A
Voltage - Load 600V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Weight -
Series -
Type Module
Wattage - Load 3730 W
For Use With/Related Products -
Voltage - Supply 24VAC