199D335X0010A9V1
Vishay Sprague
Producto No:
199D335X0010A9V1
Fabricante:
Vishay Sprague
Descripción:
CAP TANT 3.3UF 20% 10V RADIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Manufacturer Size Code A
Height - Seated (Max) 0.398" (10.12mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.200" (5.08mm)
Voltage - Rated 10 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.173" Dia (4.40mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Ratings -
Series TANTALEX®, 199D
Type Conformal Coated
Package / Case Radial
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 3.3 µF