20KEMS10BFPDHM
TE Connectivity Corcom Filters
Producto No:
20KEMS10BFPDHM
Descripción:
KEM 20A 1S HIGH PER SP DELTA 520
En stock : 4
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications Converter
Configuration Single Stage
Frequency - Operating 50 ~ 60Hz
Termination Style Terminal Block
Approval Agency CSA, UL
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Inductance -
Series KEM
Mfr TE Connectivity Corcom Filters
Filter Type Three Phase (Delta)
Package Box
Voltage - Rated AC 520V
Current 20 A