20STRBROTXL25
Remington Industries
Producto No:
20STRBROTXL25
Descripción:
HOOK-UP STRND 20AWG BROWN 25'
En stock : 47
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature 125°C
Cable Type Hook-Up, Automotive
Jacket (Insulation) Material Polyethylene (XLPE)
Product Status Active
Wire Gauge 20 AWG
Series TXL
Length 25.00' (7.62m)
Voltage 60V
Mfr Remington Industries
Conductor Strand 7/28
Conductor Material Copper, Bare
Features Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Oil Resistant, Solvent Resistant
Jacket Color Brown
Package Box
Jacket (Insulation) Diameter 0.070" (1.78mm)