2121-DKF-0012
Cinch Connectivity Solutions Semflex
Producto No:
2121-DKF-0012
Descripción:
CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 12"
En stock : 15
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Cable Type HP 190S
1st Connector SMA Plug
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Gray
2nd Connector SMA Plug
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series DKF
Length 12.00" (304.80mm)
Mfr Cinch Connectivity Solutions Semflex
1st Contact Gender Male
1st Connector Mounting Feature -
Style SMA to SMA
Features Shielded
Package Bulk
Frequency - Max 18 GHz