Heyco Products Corporation
Producto No:
2184
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
UB 1375 BLACK
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.2565
$0.2565
10
$0.2185
$2.185
25
$0.19266
$4.8165
50
$0.17689
$8.8445
100
$0.169955
$16.9955
250
$0.152608
$38.152
500
$0.145673
$72.8365
1000
$0.1214
$121.4
2500
$0.110998
$277.495
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Diameter - Inside | 1.000" (25.40mm) |
| Color | Black |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 1.375" (34.93mm) |
| Bushing, Grommet Type | Bushing |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Panel Thickness | 0.125" (3.18mm) |
| For Use With/Related Products | Cable, Wires |
| Mfr | Heyco Products Corporation |
| Features | - |
| Package | Box |