2191QL1-24V
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
2191QL1-24V
Descripción:
LED IND LIGHT 24V RED
En stock : 399
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Lens Transparency -
Ingress Protection -
Termination Style Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.31" (7.87mm)
Millicandela Rating -
Product Status Active
Lamp Color Red
Ratings -
Lens Style Round with Flat Top
Series 2191QL
Type LED
Voltage 24V