2191UX7-12V
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
2191UX7-12V
Descripción:
LED IND LIGHT 12V YELLOW
Guía del usuario
Lens Transparency -
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 4.6" (116.84mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.31" (7.87mm)
Millicandela Rating -
Product Status Obsolete
Lamp Color Yellow
Ratings -
Lens Style Round with Domed Top
Series 2191U
Type LED
Voltage 12V