2195A1-12V
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
2195A1-12V
Descripción:
INDICATOR INCAND RED PANEL MNT
Guía del usuario
Lens Transparency -
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 4.6" (116.84mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.31" (7.87mm)
Millicandela Rating -
Product Status Obsolete
Lamp Color Red
Ratings -
Lens Style Round with Flat Top
Series 2195A
Type Incandescent
Voltage 12V