22-H360A-C
Qualtek
Producto No:
22-H360A-C
Fabricante:
Qualtek
Descripción:
CBL TIE LOCKING SIL 350LB 1.181'
Guía del usuario
Tensile Strength 350 lbs (158.76 kg)
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Silver
Material Stainless Steel 304
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Obsolete
Series 22
Wire/Cable Tie Type Standard, Locking
Shelf Life Start -
Mfr Qualtek
Features -
Shelf Life -
Length - Actual 1.181' (360.00mm)
Package Bulk
Width 0.311" (7.90mm)
Length - Approximate 14.25"
Bundle Diameter 4.44" (112.80mm)