Qualtek
Producto No:
22-H520B-C
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL TIE LOCKING SIL 350LB 1.706'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Tensile Strength | 350 lbs (158.76 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Silver |
| Material | Stainless Steel 316 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Obsolete |
| Series | 22 |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Shelf Life Start | - |
| Mfr | Qualtek |
| Features | - |
| Shelf Life | - |
| Length - Actual | 1.706' (520.00mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 0.311" (7.90mm) |
| Length - Approximate | 20.5" |
| Bundle Diameter | 6.45" (163.80mm) |
| Base Product Number | 22-H520B |