TE Connectivity AMP Connectors
Producto No:
2205094-1
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CABLE FLXSTRP 3POS 2.00MM 2.5"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.0735
$1.0735
10
$1.0032
$10.032
25
$0.96558
$24.1395
50
$0.95627
$47.8135
100
$0.862885
$86.2885
250
$0.834936
$208.734
500
$0.760304
$380.152
1000
$0.681008
$681.008
2500
$0.634362
$1585.905
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Series | - |
| Length - Exposed Ends | 0.125" (3.18mm) |
| Cable Type | Flexstrip |
| Length | 2.500" (63.50mm) |
| Termination Style | Completely Exposed Wires on Both Sides |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Package | Box |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | 2205094 |
| Number of Conductors | 3 |