22UL1007STRYEL
Remington Industries
Producto No:
22UL1007STRYEL
Descripción:
HOOK-UP STRND 22AWG YLW 100'
En stock : 176
Guía del usuario
Operating Temperature 105°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.016" (0.41mm)
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Ratings UL Style 1007
Series -
Length 100.0' (30.5m)
Voltage 300V
Jacket Color Yellow
Package Spool
Jacket (Insulation) Diameter 0.062" (1.57mm)