22UL1015STRVIO500
Remington Industries
Producto No:
22UL1015STRVIO500
Descripción:
HOOK-UP STRND 22AWG VIOLET 500'
En stock : 47
Guía del usuario
Operating Temperature 105°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.030" (0.76mm)
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Ratings UL Style 1015
Series -
Length 500.0' (152.4m)
Voltage 600V
Jacket Color Violet
Package Spool
Jacket (Insulation) Diameter 0.095" (2.41mm)