22UL1061STRGRA1000
Remington Industries
Producto No:
22UL1061STRGRA1000
Descripción:
#22 UL1061 300V WIRE GRA 1000'
En stock : 50
Guía del usuario
Operating Temperature 80°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.010" (0.25mm)
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Ratings UL Style 1061
Series -
Length 1000.0' (304.8m)
Voltage 300V
Jacket Color Gray
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.051" (1.30mm)