Phoenix Contact
Producto No:
2319058
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
INTERFACE MOD HDR 32POS 12-24AWG
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -20°C ~ 55°C |
| Voltage - Rated | 30VDC |
| Product Status | Obsolete |
| Wire Gauge | 12-24 AWG |
| Control Side Cable Retainer | Jackscrew Socket |
| Series | VARIOFACE, UM |
| Current Rating (Per Contact) | 100 mA |
| Length | 4.961" (126.00mm) |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Features | Label Holder |
| Process Side Connection | Terminal Blocks - Spring Connection |
| Package | Bulk |
| Positions / Poles | 32 |
| Control Side Connection | Rectangular, Male - KS Interface (2) |
| Width | 6.614" (168.00mm) |