Phoenix Contact
Producto No:
2322401
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
INTERFACE MOD DSUB FMALE 15POS
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$88.3785
$88.3785
10
$81.3086
$813.086
50
$75.12182
$3756.091
100
$71.58649
$7158.649
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -20°C ~ 50°C |
| Voltage - Rated | 125V |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 12-24 AWG |
| Control Side Cable Retainer | Jackscrew Socket |
| Series | VARIOFACE, VIP |
| Current Rating (Per Contact) | 1 A |
| Length | 1.768" (44.91mm) |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Features | - |
| Process Side Connection | Terminal Blocks - Screw Connection |
| Package | Bulk |
| Positions / Poles | 15 |
| Control Side Connection | D-Sub, Female |
| Width | 2.579" (65.50mm) |