TE Connectivity AMP Connectors
Producto No:
2334531-2
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
MBPLUS R/A HDR 20S + 6P
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$16.093
$16.093
10
$13.96975
$139.6975
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 5 |
| Number of Positions | 26 |
| Voltage Rating | 60VAC/DC |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | - |
| Current Rating (Amps) | 100A |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder |
| Connector Usage | - |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | MULTI-BEAM PLUS |
| Number of Columns | - |
| Connector Style | Multi-Beam |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Connector Type | Header, Male Pins and Blades |
| Number of Positions Loaded | All |
| Features | Mating Guide |
| Package | Tray |
| Contact Layout, Typical | 20 Signal, 6 Power |
| Base Product Number | 2334531 |