TE Connectivity AMP Connectors
Producto No:
2336568-1
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN EDGE DUAL FML 168POS 0.024
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$15.694
$15.694
10
$15.371
$153.71
25
$14.9625
$374.0625
96
$14.226649
$1365.758304
240
$12.836714
$3080.81136
480
$12.754938
$6122.37024
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 168 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | 3.00µin (0.076µm) |
| Read Out | Dual |
| Contact Finish | Gold-Palladium |
| Flange Feature | - |
| Contact Type | - |
| Termination | Solder |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Card Thickness | 0.062" (1.57mm) |
| Number of Positions/Bay/Row | 28; 14; 28; 14 |
| Series | Sliver 2.0 |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.024" (0.60mm) |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Features | Board Guide, Pick and Place, Solder Retention |
| Material - Insulation | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Package | Tray |
| Card Type | Non Specified - Dual Edge |
| Base Product Number | 2336568 |