TE Connectivity AMP Connectors
Producto No:
233887-3
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
FIBER OPTIC CBL SCAPC-SCAPC 3M
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | - |
| Insertion Loss | 0.50dB |
| Cable Type | Buffered Fiber |
| 1st Connector | SC/APC |
| 2nd Connector | SC/APC |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Fiber Type | 9/125 |
| Product Status | Obsolete |
| Ratings | OFNR |
| Series | - |
| Length - Overall | 9.8' (3.0m) |
| Type | Singlemode, Simplex |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Color - Cable | Yellow |
| Cable Diameter | 0.12" (3.0mm) |
| Return Loss | 65dB |
| Features | Riser |
| Color - Connectors | Green |
| Package | Bulk |
| Bend Radius | - |
| Base Product Number | 233887 |