TE Connectivity AMP Connectors
Producto No:
2357798-1
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
16G,05FH,PLUG,22OP,8H 8U"AU, HT,
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$27.987
$27.987
10
$24.29815
$242.9815
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 220 |
| Contact Finish Thickness | 8.00µin (0.203µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.293" (7.45mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Free Height (FH) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Connector Type | Plug, Outer Shroud Contacts |
| Features | Board Guide, Ground Plate, Solder Retention |
| Mated Stacking Heights | 8mm |
| Package | Tray |
| Base Product Number | 2357798 |