TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Producto No:
2369022-4
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
60 POSITION, 1.27MM CL, GOLD, VE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$34.238
$34.238
10
$29.9839
$299.839
25
$28.68848
$717.212
50
$27.76318
$1388.159
100
$26.83769
$2683.769
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Number of Rows | 6 |
| Number of Positions | 60 |
| Contact Finish Thickness | 50.0µin (1.27µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.315" (8.00mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Mezalok XMC |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Connector Type | Array, Female Sockets |
| Features | Pick and Place |
| Mated Stacking Heights | 12mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 2369022 |