23C14D-40ML5
Rosenberger
Producto No:
23C14D-40ML5
Fabricante:
Rosenberger
Descripción:
MINI COAX MULTIPORT 8 CHANNEL ST
Guía del usuario
Center Contact Plating Gold
Dielectric Material Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Center Contact Material Beryllium Copper
Ingress Protection -
Mating Cycles 500
Voltage Rating 500 V
Product Status Active
Number of Ports 8
Mfr Rosenberger
Connector Type Jack, Female Socket (4); Plug, Male Pin (4)
Features -
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Insertion Loss -
Mounting Type Surface Mount, Through Hole
Fastening Type Snap-On
Mounting Feature -
Series -
Cable Group -
Body Material Beryllium Copper, Brass
Connector Style Miniature Coaxial
Housing Color Gold
Shield Termination Solder
Package Bulk
Body Finish Gold
Impedance 50Ohm
Contact Termination Solder
Frequency - Max 40 GHz