Rosenberger
Producto No:
23C21E-40ML5
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN MINICOAX 4PORT RA 50OHM SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$95.323
$95.323
10
$87.4741
$874.741
25
$84.10996
$2102.749
50
$81.30613
$4065.3065
100
$76.82023
$7682.023
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Voltage Rating | 500 V |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 4 |
| Mfr | Rosenberger |
| Connector Type | Jack, Female Socket (2); Plug, Male Pin (2) |
| Features | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle; Through Hole |
| Fastening Type | Snap-On |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | - |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | Miniature Coaxial |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Bulk |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 20 GHz |
| Base Product Number | 23C21E |