TE Connectivity AMP Connectors
Producto No:
2408027-1
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL ASY SMA-PROBE JK-PR 11.811"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$139.0135
$139.0135
10
$132.34735
$1323.4735
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Cable Type | 1.37mm OD Coaxial Cable |
| 1st Connector | SMA Jack |
| 2nd Contact Gender | Male |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Black |
| 2nd Connector | Probe, Right Angle |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | Blind-Mate Coaxial |
| Length | 11.811" (300.00mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| 1st Contact Gender | Female |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Style | SMA to Probe |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 9 GHz |
| Base Product Number | 2408027 |