24OEGMA50
Eaton - Bussmann Electrical Division
Producto No:
24OEGMA50
Descripción:
FUSE CRTRDG 50A 24KVAC FUSE LINK
Guía del usuario
Operating Temperature -
Applications -
Response Time -
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 50A
Fuse Type Cartridge
Breaking Capacity @ Rated Voltage 25kA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 2.500" Dia x 14.133" L (63.50mm x 359.00mm)