24UL1015TPCBRO25
Remington Industries
Producto No:
24UL1015TPCBRO25
Descripción:
#24 UL1015 600V TOPCOAT BRO 25'
En stock : 50
Guía del usuario
Operating Temperature 105°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.030" (0.76mm)
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Product Status Active
Wire Gauge 24 AWG
Ratings UL Style 1015
Series -
Length 25.00' (7.62m)
Voltage 600V
Jacket Color Brown
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.086" (2.18mm)