24UL1429STRBRO25
Remington Industries
Producto No:
24UL1429STRBRO25
Descripción:
#24 UL1429 150V WIRE BRO 25'
En stock : 20
Guía del usuario
Operating Temperature 80°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.010" (0.25mm)
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (XLPVC), Irradiated
Product Status Active
Wire Gauge 24 AWG
Ratings UL Style 1429
Series -
Length 25.00' (7.62m)
Voltage 150V
Jacket Color Brown
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.044" (1.12mm)