252AS500KDS
Ohmite
Producto No:
252AS500KDS
Fabricante:
Ohmite
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 50 OHM 10% 6W AXIAL
En stock : 1
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 230°C
Composition Ceramic
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.437" Dia x 2.126" L (11.10mm x 54.00mm)
Temperature Coefficient 0/ -800ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 50 Ohms
Series 200
Power (Watts) 6W