SAB North America
Producto No:
2591802
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CABLE 2COND 18AWG GRY SHLD 1=1FT
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$3.211
$3.211
25
$2.2135
$55.3375
100
$2.052
$205.2
250
$1.8335
$458.375
500
$1.7575
$878.75
1000
$1.653
$1653
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | 90°C |
| Usage | Control |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | Braid |
| Shield Material | Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Ratings | - |
| Series | CC 600 CY |
| Shield Coverage | - |
| Length | - |
| Conductor Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Voltage | 600 V |
| Mfr | SAB North America |
| Conductor Strand | 30/32 |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Jacket Color | Gray |
| Features | Oil Resistant |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.331" (8.41mm) |
| Number of Conductors | 2 |