TE Connectivity Corcom Filters
Producto No:
25AYA6A
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LINE FILTER 25A CHASSIS MOUNT
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$174.99
$174.99
10
$168.96035
$1689.6035
25
$162.92614
$4073.1535
50
$156.89174
$7844.587
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -10°C ~ 40°C |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Termination Style | Threaded Post (8-32) |
| Approval Agency | UR |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Inductance | - |
| Series | AYA |
| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Filter Type | Three Phase (Wye) |
| Package | Bulk |
| Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) | 250 V |
| Voltage - Rated AC (Phase to Phase) | 440 V |
| Voltage - Rated AC | - |
| Current | 25 A |
| Voltage - Rated DC | - |