Hogar / Memory / 25LC1024-E/MF
minImg
25LC1024-E/MF
Microchip Technology
Producto No:
25LC1024-E/MF
Paquete:
8-DFN-S (6x5)
Descripción:
IC EEPROM 1MBIT SPI 20MHZ 8DFN
En stock : 1783
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 20 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Memory Interface SPI
Memory Organization 128K x 8
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Memory Type Non-Volatile
Supplier Device Package 8-DFN-S (6x5)
Series -
Write Cycle Time - Word, Page 6ms
Memory Size 1Mbit
Package / Case 8-VDFN Exposed Pad
Technology EEPROM
Voltage - Supply 2.5V ~ 5.5V