26B02-BFA018000T
Orbel Corporation
Producto No:
26B02-BFA018000T
Fabricante:
Orbel Corporation
Descripción:
FINGER STOCK BECU NO SNAG 0.130"
En stock : 21
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape -
Plating - Thickness -
Material -
Product Status Active
Series No Snag
Type Fingerstock
Length 18.000" (457.20mm)
Shelf Life Start -
Mfr Orbel Corporation
Plating Unplated
Height 0.130" (3.30mm)
Shelf Life 12 Months
Package Bulk
Attachment Method Adhesive
Width 0.370" (9.40mm)