Laird Technologies EMI
Producto No:
27045187
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
RF EMI ABSORBING SHEET 12"X12"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -70°C ~ 150°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Shape | Square |
| Material | Polyethylene Foam |
| Thickness - Overall | 3.000" (76.20mm) |
| Product Status | Active |
| Series | ECCOSTOCK® LoK |
| Type | Absorbing Sheet |
| Length | 12.000" (304.80mm) |
| Shelf Life Start | Date of Shipment |
| Mfr | Laird Technologies EMI |
| Shelf Life | 24 Months |
| Package | Bulk |
| Width | 12.000" (304.80mm) |
| Adhesive | - |