Daburn Electronics
Producto No:
2710/3
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CABLE 3COND 30AWG BLK SHLD 100'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$318.079
$318.079
5
$296.8693
$1484.3465
10
$286.2673
$2862.673
25
$275.66416
$6891.604
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| Usage | - |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | Braid |
| Shield Material | Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.0100" (0.254mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 30 AWG |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Shield Coverage | - |
| Length | 100.0' (30.5m) |
| Conductor Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Voltage | 200 V |
| Mfr | Daburn Electronics |
| Conductor Strand | 41/46 |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Jacket Color | Black |
| Features | - |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.076" (1.93mm) |
| Number of Conductors | 3 |