Weidmüller
Producto No:
2710110000
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
TEST-DISCONNECT TERMINAL, HYBRID
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$8.0275
$8.0275
10
$7.2276
$72.276
25
$6.80884
$170.221
50
$6.63423
$331.7115
100
$6.459715
$645.9715
250
$5.761332
$1440.333
500
$5.412169
$2706.0845
1000
$4.783649
$4783.649
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 12mm |
| Termination Style | Screw |
| Color | Beige |
| Fuse Type | - |
| Terminal - Width | 8.1mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Current - IEC | 30 A |
| Number of Levels | 1 |
| Series | H |
| Type | Disconnect |
| Disconnect Type | Switch, Knife |
| Voltage - UL | - |
| Mfr | Weidmüller |
| Features | - |
| Material - Insulation | Thermoplastic, Wemid |
| Package | Bag |
| Voltage - IEC | 500V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.5-10mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 8-22 AWG |