278A11-10
Curtis Industries
Producto No:
278A11-10
Fabricante:
Curtis Industries
Descripción:
JUMPER BARRIER BLK 10POS SPADE
En stock : 16
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Number of Positions 10
Color -
Contact Finish -
Product Status Active
Series 1500
Type Barrier Block
For Use With/Related Products 1500, 37000 and 38000 Series
Contact Material Brass
Mfr Curtis Industries
Pitch 0.375" (9.53mm)