Phoenix Contact
Producto No:
2794123
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LINE FILTER 264VAC 1A DIN RAIL
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -25°C ~ 100°C |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Termination Style | Terminal Block |
| Approval Agency | GOST, UR, VDE |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Inductance | 10mH |
| Series | - |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Filter Type | Single Phase |
| Package | Bulk |
| Voltage - Rated AC | 264V |
| Current | 1 A |
| Voltage - Rated DC | - |