Phoenix Contact
Producto No:
2810515
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SENSOR ANALOG REMOTE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Sensing Temperature - Local | - |
| Operating Temperature | -20°C ~ 65°C |
| Test Condition | - |
| Sensing Temperature - Remote | 0°C ~ 1000°C |
| Output Type | Analog Voltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | - |
| Accuracy - Highest (Lowest) | - |
| Series | - |
| Package / Case | Module, Terminal Block |
| Sensor Type | Analog, Remote |
| Voltage - Supply | 18V ~ 30V |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Resolution | - |