Heyco Products Corporation
Producto No:
2820
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
B 500-375 BLACK
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.1045
$0.1045
10
$0.08265
$0.8265
25
$0.0684
$1.71
50
$0.06308
$3.154
100
$0.060895
$6.0895
250
$0.052516
$13.129
500
$0.050426
$25.213
1000
$0.044128
$44.128
2500
$0.039928
$99.82
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Diameter - Inside | 0.380" (9.65mm) |
| Color | Black |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 0.500" (12.70mm) |
| Bushing, Grommet Type | Bushing |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) |
| For Use With/Related Products | Cable, Wires |
| Mfr | Heyco Products Corporation |
| Features | - |
| Package | Box |