TE Connectivity AMP Connectors
Producto No:
2822343-1
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN PLUG HSG 7POS 2.40MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.318
$2.318
10
$2.06625
$20.6625
25
$2.05542
$51.3855
50
$2.03452
$101.726
100
$1.866655
$186.6655
250
$1.856224
$464.056
500
$1.688416
$844.208
1000
$1.510139
$1510.139
2500
$1.39478
$3486.95
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 3 |
| Number of Positions | 7 |
| Color | Green |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.079" (2.00mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Locking Ramp |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Series | Mini Multilock |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.094" (2.40mm) |
| Connector Type | Plug |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 2822343 |