TE Connectivity AMP Connectors
Producto No:
2822395-1
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN PLUG HSG 10POS 4.80MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$3.2205
$3.2205
10
$2.86995
$28.6995
25
$2.85532
$71.383
50
$2.82606
$141.303
100
$2.5479
$254.79
250
$2.533232
$633.308
500
$2.342871
$1171.4355
1000
$2.093942
$2093.942
2500
$1.93287
$4832.175
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -30°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 10 |
| Color | Black |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.220" (5.60mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Latch Holder |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Series | EconoSeal J Mark II |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.189" (4.80mm) |
| Connector Type | Plug |
| Features | Sealed |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 2822395 |