E-Z-Hook
Producto No:
284M-12BLK
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
TEST LEAD GATOR TO GATOR 12"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$4.788
$4.788
5
$4.7139
$23.5695
10
$4.5657
$45.657
25
$4.52162
$113.0405
50
$4.49217
$224.6085
100
$4.41845
$441.845
250
$4.344844
$1086.211
500
$4.123931
$2061.9655
1000
$3.976643
$3976.643
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| 1st Connector | Alligator Clip, Miniature, Insulated |
| Configuration | Alligator to Alligator |
| Current Rating (Amps) | 2.5 A |
| 2nd Connector | Alligator Clip, Miniature, Insulated |
| Voltage - Rated | 1000VDC (1kV) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Series | 284M |
| Contents | 1 Lead, Black |
| Mfr | E-Z-Hook |
| Temperature Range | 221°F (105°C) |
| Material - Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Cable Length | 12.0" (304.80mm) |
| Package | Bag |
| Base Product Number | 284M |