Heyco Products Corporation
Producto No:
2867
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
OCB 437 BLACK
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.1045
$0.1045
5
$0.0874
$0.437
10
$0.076
$0.76
25
$0.06308
$1.577
50
$0.05928
$2.964
100
$0.05681
$5.681
250
$0.050464
$12.616
500
$0.047937
$23.9685
1000
$0.04542
$45.42
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Diameter - Inside | 0.330" (8.38mm) |
| Color | Black |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 0.437" (11.10mm) |
| Bushing, Grommet Type | Bushing, Split |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Panel Thickness | 0.125" (3.18mm) |
| For Use With/Related Products | Cable, Wires |
| Mfr | Heyco Products Corporation |
| Features | - |
| Package | Box |