Heyco Products Corporation
Producto No:
2874
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
OCB 875 BLACK
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.1615
$0.1615
10
$0.13965
$1.3965
25
$0.12426
$3.1065
50
$0.11609
$5.8045
100
$0.10773
$10.773
250
$0.095342
$23.8355
500
$0.0912
$45.6
1000
$0.074613
$74.613
2500
$0.06839
$170.975
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Diameter - Inside | 0.670" (17.02mm) |
| Color | Black |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 0.875" (22.22mm) |
| Bushing, Grommet Type | Bushing, Split |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Panel Thickness | 0.125" (3.18mm) |
| For Use With/Related Products | Cable, Wires |
| Mfr | Heyco Products Corporation |
| Features | - |
| Package | Box |