Phoenix Contact
Producto No:
2885249
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
MON RELAY 3PHASE 2X2PDT 690VAC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -25°C ~ 55°C |
| Trip Status | Energized High |
| Output Type | Relay |
| Delay Time | 0.1 Sec ~ 10 Sec |
| Circuit | DPDT (2 Form C) |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Series | EMD |
| Type | Voltage Asymmetry, Voltage Sensing AC, Phase Loss |
| Trip Range | 483 ~ 897V AC |
| Voltage - Supply | 110 ~ 500VAC |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Package | Bulk |
| Contact Rating @ Voltage | 5A @ 250VAC |